Hotel Antonietta Teplice - Teplice
REZERVACE ONLINE

Teplice

 
 

Nejstarší lázně v Česku a jedny z nejstarších v Evropě, uvelebené v údolí mezi Českým středohořím a hřebeny Krušných hor – to jsou Teplice. Přijeďte si prohlédnout takzvanou „malou Paříž“ s výstavnými lázeňskými budovami, parky, zahradami a kašnami, rozsáhlou pěší zónou a mnohem dalších míst pro Vaše vyžití!

 

Co musíte vidět v nejstarších lázních v Česku

Kdy byly objeveny horké léčivé prameny v lázních Teplice se přesně neví, ale keltské a římské mince nalezené v minerálním prameni Pravřídlo prozrazují osídlení už v době bronzové. Projděte se lázeňskými zahradami s kašnami a Zámeckým náměstím s morovým sloupem od Matyáše Bernarda Brauna, navštivte teplický zámek s muzejními expozicemi a prohlédněte si také architektonicky zajímavou budovu Krušnohorského divadla, postavenou ve 20. letech minulého století ve stylu mezi secesí a modernou (www.kudyznudy.cz)

 

Teplice mohou svým návštěvníkům nabídnout kulturní, sportovní i poznávací aktivity jak ve svém centru, tak i v přilehlém okolí.

Tipy na aktivity a výlety jsme pro Vás připravili k nahlédnutí v tištěné podobě na recepci hotelu a jejich seznam naleznete i v záložce Tipy na výlety.