Hotel Antonietta Teplice - Hotel Teplice, Ubytování Teplice, Lázně Teplice
REZERVACE ONLINE

Hotel Antonietta Teplice

 

Opatření v oblasti maloobchodu a služeb

V návaznosti na usnesení vlády č. 957 ze dne 30. září 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, pro řešení vzniklé krizové situace, rozhodla o přijetí krizových opatření, tímto ve smyslu ustanovení § 5 písm. e) a § 6 odst. 1 písm. b) krizového zákona vláda s účinností ode dne 27. prosince 2020 od 00:00 hod. do dne 10. ledna 2021 do 23:59 hod.

 

Zakazuje poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb

a) osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti,

b) osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona,

c) cizincům do doby opuštění území České republiky a cizincům s pracovním povolením na území České republiky,

d) osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa,

e) osobám, jejichž ubytování bylo sjednáno státem, územním samosprávným celkem nebo jimi zřízenými nebo založenými subjekty za účelem uvolnění kapacit poskytovatelů zdravotních služeb nebo poskytovatelů sociálních služeb nebo pro zajištění ubytování osob bez domova,

f) osobám za účelem dokončení ubytování zahájeného před účinností tohoto usnesení vlády.

 

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O UBYTOVÁNÍ Z VÝŠE UVEDENÝCH DŮVODŮ, PROSÍM, VYTVOŘTE REZERVACI NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 777 072 318.

 

Děkujeme,

tým Hotelu  Antonietta. 

Antonietta Hotel Teplice se nachází ve městě Lázně Teplice čtvrti Šanov mezi parky, kde se v sousedství nacházejí Vojenské lázně Teplice, Kamenné lázně Teplice, Nové lázně Teplice a Hadí lázně Teplice. Poloha nedaleko centra města a dopravní dostupnost umožňuje příjemné a klidné procházky lázeňskými parky i zapojení do kulturního a společenského života města.

Lázně Teplice a blízké okolí nabízejí svým návštěvníkům nejen klid parků, zajímavou architekturu empírových a secesních staveb, přírodní a historické pozoruhodnosti, ale také výborné podmínky pro sport a turistiku.

Dům byl postaven v roce 1896 a po úplné rekonstrukci dokončené v 2004 byl otevřen pouze lázeňským hostům. Od roku 2012 byl Antonietta Hotel Teplice otevřen široké veřejnosti. Ať už jste jednatel, ředitel, konstruktér, obchodní zástupce nebo řemeslník. Přidejte se i Vy k našim mnoha hostům, kteří se k nám rádi vracejí.

Ubytování

Antonietta Hotel Teplice - ubytování Teplice nabízí příjemné a klidné ubytování ve dvou čtyřlůžkových, dvou třílůžkových a šestnácti dvoulůžkových moderně vybavených pokojích s koupelnou, toaletou, TV se satelitním příjmem, lednicí, trezorem a wi-fi příjmem. Snídaně se podává formou švédských stolů. Pro pohodlné posezení jsou připraveny společenské prostory.

Plošina a výtah umožňují bezproblémový přístup pro všechny hosty. Recepce zajistí úschovu kol, zapůjčení jízdních kol, k dispozici je po dohodě parkoviště s kamerovým dohledem.

On-line rezervace ubytování

Po velkou část roku je kapacita našeho hotelu plně využita, proto Vám doporučujeme se s časovým předstihem informovat o možnostech ubytování pro konkrétní časové období. Pro tento účel slouží následující formulář. Na Vaše e-maily neprodleně odpovíme. VÍCE ZDE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.