Hotel Antonietta Teplice - Hotel Teplice, Ubytování Teplice, Lázně Teplice
REZERVACE ONLINE

Hotel Antonietta Teplice

Aktuálně: Při zakoupení pobytu min. na 2 noci získáte turistického průvodce do mobilu, který Vás provede po lázeňských Teplicích, zdarma!

 

Antonietta Hotel Teplice se nachází ve městě Lázně Teplice čtvrti Šanov mezi parky, kde se v sousedství nacházejí Vojenské lázně Teplice, Kamenné lázně Teplice, Nové lázně Teplice a Hadí lázně Teplice. Poloha nedaleko centra města a dopravní dostupnost umožňuje příjemné a klidné procházky lázeňskými parky i zapojení do kulturního a společenského života města.

Lázně Teplice a blízké okolí nabízejí svým návštěvníkům nejen klid parků, zajímavou architekturu empírových a secesních staveb, přírodní a historické pozoruhodnosti, ale také výborné podmínky pro sport a turistiku.

Dům byl postaven v roce 1896 a po úplné rekonstrukci dokončené v 2004 byl otevřen pouze lázeňským hostům. Od roku 2012 byl Antonietta Hotel Teplice otevřen široké veřejnosti. Ať už jste jednatel, ředitel, konstruktér, obchodní zástupce nebo řemeslník. Přidejte se i Vy k našim mnoha hostům, kteří se k nám rádi vracejí.

Ubytování

Antonietta Hotel Teplice - ubytování Teplice nabízí příjemné a klidné ubytování ve dvou čtyřlůžkových, dvou třílůžkových a šestnácti dvoulůžkových moderně vybavených pokojích s koupelnou, toaletou, TV se satelitním příjmem, lednicí, trezorem a wi-fi příjmem. Snídaně se podává formou švédských stolů. Pro pohodlné posezení jsou připraveny společenské prostory.

Plošina a výtah umožňují bezproblémový přístup pro všechny hosty. Recepce zajistí úschovu kol, zapůjčení jízdních kol, k dispozici je po dohodě parkoviště s kamerovým dohledem.

On-line rezervace ubytování

Po velkou část roku je kapacita našeho hotelu plně využita, proto Vám doporučujeme se s časovým předstihem informovat o možnostech ubytování pro konkrétní časové období. Pro tento účel slouží následující formulář. Na Vaše e-maily neprodleně odpovíme. VÍCE ZDE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.